Přehled akcí
Sem vložte podnadpis

Srpen 2019

Hledáte vhodnou školku pro své dítě ? Pak neváhejte a přijďte k nám do Školičky u Budulínka na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ! Dne 9. 4. 2019 (v úterý) se vám od 17:00 do 19:30 hod. představí průvodci školičky spolu s unikátním konceptem této výjimečné školky. Provedeme vás prostorem školičky a rozlehlé zahrady. Představíme vám hravou dětskou jógu, zažijete dětskou aromaterapii, nebude chybět i zdravé a chutné občerstvení a vaše děti si mohou procvičit svoje smysly na krabičkovém chodníku :)

Chcete lépe poznat hvězdy na noční obloze a oslavit s dětmi letní slunovrat netradičně ?
Přijďte k nám 21.6. (pátek) na oslavu letního slunovratu s možností dobrodružného přespání ve školičce.
Jde o akci určenou pro děti s doprovodem dospělé osoby. Oslava je plánovaná od 18:00 do 22:00 hod., dobrodružná noc od 22:00 do sobotního rána 09:00 hod.
Vstupné dle možnosti výběru:
OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU s večeří z kotlíku
Vstupné: 50,-/osoba nebo dítě.
Děti do 2 let zdarma.
DOBRODRUŽNÁ NOC ve Školičce u Budulínka
Vstupné: 100,-/dítě, 50,-/sourozenec, 150,-/dospělá osoba
Dítě do 2 let zdarma. Spacák a karimatku s sebou.

PROGRAM:
Hravá jóga na zahradě, promítaní o vesmíru a hvězdách, výroba vlastního hvězdného dalekohledu podle montessori pedagogiky, zdravá večeře z kotlíku, povídaní si o hvězdách s pozorováním noční oblohy hvězdným dalekohledem. Pokud budete chtít opékat buřty, prosíme, vezměte si je s sebou. Omezený počet míst, včasná rezervace nutná na: skolickaubudulinka@gmail.com, nebo na Tel: 775 975 490. Už teď se na vás všechny moc těšíme!

Dětské akce a kurzy plánované na BŘEZEN - ŘÍJEN  2019:

Kurzy plánované na období leden - únor 2019:


Čekáte nebo plánujete potomka? Toužíte prožít těhotenství a porod v lásce a klidu? Porodit co nejpřirozenějším způsobem? Chcete být lépe informováni pokud se rozhodnete pro porod v porodnici? Pak přijďte k nám na odborný 2-denní kurz Hypnoporodu dne 2.- 3. 2. 2019 do Školičky u Budulínka, se skvělou lektorkou a dulou z Jemného zrození - paní Ilonou Pánkovou. Kurz je určeným pro páry i jednotlivce. Paní Ilona nás provede kompletní předporodní přípravou s hypnoporodem. Dozvíte se co to hypnoporod je, jak se na porod nejlépe připravit, co je přirozený porod, jak správně dýchat, relaxovat, zpracovat případný strach. Dále jak napsat porodní přání, co si můžete a "nemůžete" v porodnici dovolit, žádat nebo odmítnout. A ještě mnohem více! Přijďte k nám, nejlépe ve dvojici. Počet míst je omezený, proto je nutné si místo zarezervovat na web.stránce: www.jemnezrozeni.cz, 

(v termínu 2.-3.2.2019, NMNM), nebo přímo na odkazu :

https://jemnezrozeni.cz/terminy/?filter-course=&filter-locality=4536&filter-lecturer=&fbclid=IwAR0fa9f6QLQfiPbW8QYXkFIhKX-1vPOcYNrMyTYwuRjGmTCmRb-Z3UV0F44

Těšíme se na vás ve Školičce u Budulínka!PŘEDNÁŠKA S PANÍ VERONIKOU VIEWEGHOVOU

Máte doma budoucího prvňáčka, který se těší do školy a chtěli byste, aby byl nadšený co nejdéle?
Nebo chodí již vaše dítě do školy, ale na konci školního roku bylo dost unavené, demotivované a ranní vstávání do školy bylo stále náročnější? Chtěli byste mít také větší přehled o principech učení? 
Proto přijďte k nám do Školičky u Budulínka dne 18.9. (úterý) od 17:00 do 19:00 hod. na přednášku paní Veroniky Vieweghové na zajímavé téma "VÝCHOVA A VZDĚLÁVÁNÍ JINAK. A JDE TO?", kde se dozvíte proč dětem k učení nepomáhají známky a vnější motivace, jak strach ovlivňuje proces pamatování a jak při tom funguje mozek, jaké poslání by měla mít dnešní škola, jak spolu s dětmi odhalit jejich potenciál, o spolupráci a soutěžení ...

Vstupné: 380,- Kč, rezervace nutná do 13.9. 2018, na email: skolickaubudulinka@gmail.com.

 Těšíme se na Vás!


Zážitkový víkendový pobyt na Vysočině pro rodiny s dětmi

Letní dětská akce - SRPEN 17-19, 2018

Toužíte být v přírodě a nevíte kam v létě s dětmi? Školička u Budulínka pro vás připravila úžasný Žážitkový pobyt na Vysočině - určený pro rodiče s dětmi (3-7 let). Přijďte v SRPNU 17-19. 8. 2018 (pá- ne) do Táborové základny v Olešné 25, NMNM - uprostřed krásné Vysočiny a prožijte s námi, s průvodci dětského klubu Školička u Budulínka, víkend plný dětské hravé jógy, netradičného tvoření, výletů, aromaterapie, super zdravého domácího vaření (i v kotlíku) a dětských her .... Počet míst je omezený!! Pokud máte zájem o podrobnější informace, kontaktujte organizátory na email: skolickaubudulinka@gmail.com, nebo na tel: 00420 775 975 490. Děkujeme.

Dětské akce a vzdělávací kurzy

POŘÁDANÉ ŠKOLIČKOU NA OBDOBÍ KVĚTEN - ČERVEN 2018:

KVĚTEN 2018

Zveme vás na dětské odpoledne S JÓGOVÝMI HRAMI SKRZE ROČNÍ OBDOBÍ. Děti se seznámí pomocí zajímavého příběhu s jednotlivým ročním obdobím, spolu si je všechny zacvičí, dle tématu i něco malého vytvoří a hlavně se dobře pobaví. Těšíme se na vás ve Školičce u Budulínka dne
14. 5. 2018 od 16:30 do 18:00.
Cena 50,- Kč/dítě. Přijďte včas. Místo si prosím rezervujte na: skolickaubudulinka@gmail.com. 

Dne 26. - 27. 5. 2018 (sobota a neděle) vás

Školička u Budulínka srdečně zve na kurz VÝROBA KOŽENÝCH BAREFOOT BALERÍN s lektorkou Michaelou Nečasovou, kde si budete moci vyrobit kožené balerínky přesně na svoji nohu, z přírodní třísločiněné kůže, podle vlastní fantazie. Cena 2-denního kurzu je 2050,- Kč (včetně materiálu, kurzovného, úklidu, přípravy prostor a občerstvení). Také je možnost ubytování přímo v místě - více info na základě emailu: skolickaubudulinka@gmail.cz. Protože počet míst je omezený, je nutno si udělat rezervaci do 15. 5. 2018 na barefoot@centrum.cz, nebo telefonicky u lektorky. Více info v letáčku. Těšíme se na Vás.


ČERVEN 2018


Dne 7. 6. 2018 (čtvrtek od 16:30 do 19:30 hod)

vás opět Školička u Budulínka zve na skvělý seminář, paní Ireny Kubantové - maminky 3 dětí a lektorky seminářů montessori pedagogiky pro rodiče, na téma: VZTEK A VZDOR U DĚTÍ. Dozvíte se jaký význam má pro děti pochopení jejich potřeb a vytvoření domácího řádu. Budete trénovat reakce, které by dětem mohly pomoct přestat tolik křičet. Prožijte si, jak lze v rodině nastavovat láskyplné a pevné hranice bez výhrůžek a trestů. Cena semináře 350,- Kč/osoba. Přihlašování do 1.6.2018 na email: irena.kubantova@gmail.com. Více info v letáčku. Těšíme se na maminky i tatínky.

Školička u Budulínka srdečně zve všechny rodiče a nadšence pro přírodní lékárnu, a to v sobotu 23. 6. 2018 od 14:00 do 17:00 hod. na kurz PŘÍRODNÍ LÉKÁRNIČKA ANEB CO JE DOBRÉ MÍT DOMA s profesionální terapeutkou - Xenii Bodorik Pilíkovou. Dozvíte se jak si pomoci v nemoci i jinak, seznámíte se s tkáňovými solemi, bachovými esencemi, rostlinnými a éterickými oleji, hydroláty atd. Cena kurzu je 360,- Kč/osoba. Počet míst je omezený, místo si rezervujte do 15. 6. 2018 na email: skolickaubudulinka@gmail.com. Více info v letáčku. Těšíme se na vás!
Dětské letní kino 2017
Dětské letní kino 2017
Halloween 2016
Halloween 2016