Sem vložte podnadpis

Více o nás 

Bc. Lucie Dvořáková   Profesně jsem se původně zaměřila na vzdělávání dospělých. Pracovala jsem jako asistentka na programu MBA, který vzdělává vrcholové manažery, na Vysokém učení technickém v Brně. Bylo to pro mě velice inspirativní a osobnostně obohacující období. Co se týká mého vzdělání, jsem absolventkou Univerzity Tomáše Baťi ve Zlíně, kde jsem si vybrala obor Sociální pedagogika. Mému studiu předcházela práce Au-pair v Londýně. Studium angličtiny na jazykové škole v Brně a složení Cambridge Exam. V posledních letech jsem absolvovala kurzy: rozvíjení silných stránek u dětí, psychohygiena, zvládání krizových situací, montessori pedagogika v praxi, jógové hry pro předškoláky, kurz první pomoci. 

Ing. Timea Milková Na vysoké škole jsem vystudovala obor Služby a cestovní ruch na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. V době svých vysokoškolských studií jsem vyučovala angličtinu pro děti a dospělé. Hned po ukončení vysokoškolského vzdělání až do svého nástupu na rodičovskou dovolenou, tj. po dobu 18 let, jsem pracovala ve vzdělávání dospělých jako training manager. Pomáhala jsem zvyšovat motivaci a znalosti zaměstnanců významné mezinárodní hotelové sítě v Čechách, na Slovensku, ale i ve střední Evropě. Kromě speciálních hotelových programů jsem v posledních letech absolvovala různé doplňkové kurzy: respektovat a být respektován, kurz asertivity, kurzy vaření, jóga pro děti předškolního věku, interiérový design, kurz švédských masáží, How to teach Spoken English, montessori pro chůvy i pro rodiče aneb montessori aktivity v praxi, kurz první pomoci.

Sabina Šebková Ve svém volném čase pomáhám průvodcům školičky s péčí o děti a také s organizací dětských akcí a vzdělávacích akcí pro rodiče. Zároveň pracuji v Městských lázních v Novém Městě na Moravě jako plavčík a masér, kde přicházím do kontaktu s dětmi během hodin plavání školních dětí, nebo při kurzu Plaváčku s kojenci a předškoláky. Práce s dětmi mě moc baví a inspiruje. Co se mého vzdělání týče, mám vystudovanou Střední odbornou školu umělecko - průmyslovou ve Světlé nad Sázavou, ukončenou maturitní zkouškou, se zaměřením na výtvarnou výchovu a technologii, umělecké zpracování skla a vitráží. Z absolvovaných kurzu bych ráda zmínila ty nejdůležitější: kurz první pomoci, kurzy Plavčíka, kurz Instruktora plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku, dále Masér pro sportovní a rekondiční masáže, Ayurvédská antistresová masáž hlavy a Reflexní masáž chodidel. 

Kateřina Prašilová  Absolvovala jsem 2 letou školu aromaterapie na institutu Asociace české aromaterapie, nyní zpracovávám diplomovou práci na téma Vliv koloběhu roku na výběr éterických olejů. Aromaterapii se věnuji od roku 2013. Neustále se snažím vzdělávat nejen v oblasti aromaterapie. Jaké mám zkušenosti dětmi? Mám velmi živou úžasnou dceru. Dříve jsem absolvovala školení instruktorů, hlavních vedoucích a několik seminářů k zážitkové pedagogice. Několikrát jsem působila jako vedoucí táborového oddílu a můžete mě také potkat jako instruktorku v Plaváčku v Novém Městě na Moravě. Mám také kurz první pomoci.